Kontakt

 

 

 

 

 

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina

ul. Narutowicza 20/22

90-135 Łódź

NIP: 724-00-05-070

email: filharmonia@filharmonia.lodz.pl

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

KASA BILETOWA:

czynna:
poniedziałki, środy, czwartki w godzinach: 10.00 - 18.00
wtorki, piątki w godzinach: 10:00 - 20:00

- godzinę przed każdym koncertem
- podczas pierwszej przerwy w koncercie
tel: 42  664 79 79

email: bilety@filharmonia.lodz.pl

 

 

BIURO OBSŁUGI SŁUCHACZA:

Sylwia Lewicka: sylwia.lewicka@filharmonia.lodz.pl

42  278 44 05

 

SEKRETARIAT:

 sekretariat@filharmonia.lodz.pl

42 664 79 18

fax:  42 664 79 70

 

PORTIERNIA

42 664 79 10

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

DYREKTOR NACZELNY / DYREKTOR FESTIWALU „KOLORY POLSKI”

Tomasz Bęben: sekretariat@filharmonia.lodz.pl

42 664 79 18

   

ZASTĘPCA DYREKTORA

Marzena Wiśniak: marzena.wisniak@filharmonia.lodz.pl

42 664 79 18

 

ZASTĘPCA DYREKTORA DS. TECHNICZNYCH (WYNAJMY)

Elżbieta Latek: elzbieta.latek@filharmonia.lodz.pl

42 664 79 50

 

 

GŁÓWNY KSIĘGOWY
Maria Opłatek:
maria.oplatek@filharmonia.lodz.pl 
42 664 79 31

ZASTĘCA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

Katarzyna Krawczyk: katarzyna.krawczyk@filharmonia.lodz.pl

 

 

KIEROWNIK DZIAŁU ORGANIZACYJNO-PROGRAMOWEGO / KIEROWNIK BIURA FESTIWALU „KOLORY POLSKI”

Ewa Truszkowska: e.truszkowska@filharmonia.lodz.pl

42 664 79 61

 

KIEROWNIK DZIAŁU ROZWOJU I REKLAMY

Jakub Wiewiórski:
jakub.wiewiorski@filharmonia.lodz.pl

  42 664 79 66

 

KIEROWNIK DZIAŁU ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZEGO

Jadwiga Danych: j.danych@filharmonia.lodz.pl

42 664 79 30

 

KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNO-REMONTOWEGO

Iwona Miśkiewicz: i.miskiewicz@filharmonia.lodz.pl

 42 664 79 60

 

SPECJALISTA DS. PRACOWNICZYCH

Grażyna Turkowska: g.turkowska@filharmonia.lodz.pl

42 664 79 33

 

SPECJALISTA DS. PRAWNYCH ORAZ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Katarzyna Pasek: k.pasek@filharmonia.lodz.pl

42 664 79 32

   

MULTIMEDIA, WITRYNA INTERNETOWA, SOCIAL MEDIA

Agnieszka Szymaniak: agnieszka.szymaniak@filharmonia.lodz.pl

42 278 44 00

   

WYDAWNICTWA

Magdalena Sasin: magdalena.sasin@filharmonia.lodz.pl

42 278 44 03

 

WYDAWNICTWA

Joanna Majewska 
joanna.majewska@filharmonia.lodz.pl
 

ODKRYWCY MUZYKI, BABY BOOM BUM, CYKL KONCERTÓW NIE DO WYSIEDZENIA

Dominika Jakubowska: d.jakubowska@filharmonia.lodz.pl

42 664 79 97


 

ARCHIWUM

Bożena Pellowska-Chudobińska:

b.pellowska.chudobinska@filharmonia.lodz.pl

42 664 79 53

 

 

 


 

 

 

design by Makolab