Oferta marketingowa

 

 

Zaprojektowana przez krakowskiego projektanta Romualda Loeglera siedziba Filharmonii Łódzkiej jest niewątpliwie jednym z najnowocześniejszych budynków tego typu w Polsce. Wykonany z betonu architektonicznego, indyjskiego granitu, kilku rodzajów szkła i metalu zagospodarowuje powierzchnię ponad 4 tysięcy m2. Znalazły na niej miejsce m.in. dwie sale koncertowe: duża i kameralna nazwana imieniem Henryka Czyża. Budynek kryje w sobie kilka przestronnych foyer i to na każdym z pięciu poziomów. Jest tu też elegancka kawiarnia oraz przestrzeń, w której świetnie odnajdą się goście zapraszani na okolicznościowe bankiety.

Sala koncertowa to 658 wygodnych foteli umieszczonych w 22 rzędach i 7 lożach oraz przestronna estrada o powierzchni blisko 300m2. Elegancki wystrój, znakomita akustyka, profesjonalne nagłośnienie i studio nagraniowe z wysokiej klasy sprzętem uczyni z sali koncertowej salę konferencyjną z zaawansowanym zapleczem technicznym. Dysponujemy opuszczanym nad estradę ekranem, profesjonalnym rzutnikiem, stolikami konferencyjnymi ukrytymi w fotelach oraz możliwością przeprowadzenia prezentacji komputerowych zarówno z reżyserki jak i bezpośrednio z estrady.

Do sali kameralnej zaprosić możemy ok. 100 gości. W zależności od potrzeb możemy ją prawie dwukrotnie powiększyć, posługując się specjalnie zaprojektowaną, ruchomą ścianą. W bezpośrednim sąsiedztwie sali kameralnej usytuowane zostało eleganckie foyer – najlepsze miejsce do spotkań w kameralnym gronie przy lampce wina.Sala koncertowa:

Liczba miejsc: 658

Powierzchnia całkowita: 746 mkw

Powierzchnia estrady: 300 mkw

Sala kameralna:

Liczba miejsc: 100 mkw

 Powierzchnia: 188 m  

Kawiarnia: 135 mkw

Foyer piwnica: przestrzeń o powierzchni 128 mkw

Foyer I pietro: przestrzeń o powierzchni 298 mkw

Foyer II piętro: przestrzeń o powierzchni 407 mkw

Foyer IV piętro: przestrzeń o powierzchni 76 mkw

Filharmonia Łódzka

Ul. Narutowicza 20/22

90-135 ŁódźDyrektor ds. Technicznych:

Elżbieta Latek

Tel. 042 664 7950

 e-mail: elzbieta.latek@filharmonia.lodz.pldesign by Makolab